banner isbank

2018 ANTALYA 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI

23Antalya 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası 21-22 Nisan 2018 tarihlerinde Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı ile Birlikte Campiramit Kongre Merkezinde 07-12 yaş kategorilerinde düzenlenecektir.23 Nisan Çocuk satranç şenliğide 23 Nisan 2018 tarihinde yine Campiramit Kongre merkezinde düzenlenecektir.Katılan sporcularımıza madalya her kategori 1-2-3- lerine kupa, http://analizsatranc.com/ tarafından 1-2-3 lere kitap verilecektir.Lisansı olmayan sporcularımız önce https://lisans.tsf.org.tr/online/main/lisanssorgu lisanlarını çıkardıktan sonra kayıt yapacaklardır.Kayıtlar 07-12 yaş ve Şenlik Kayıt olarak oluşturulacak olup şenliğe yaş engelinden dolayı kayıt yapamayan 5-6 yaş miniklerimizin velileri veya antrenörleri tarafından Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine mail atmaları gerekmektedir.Büyükşehir Belediyesi ve diğer sponsorlar tarafından verilecek diğer ödüller sayfamızdan duyurulacaktır.Lütfen sayfamızı takip ediniz.Detaylar aşağıdadır.
NOT:CAM PİRAMİTE ULAŞMAK İÇİN GEÇECEĞİNİZ ANTALYA SPOR KAVŞAĞINDA ASFALTLAMA ÇALIŞMASI VARDIR.LÜTFEN 15 DAKİKA DAHA ERKEN HAREKET EDİNİZ.

TURNUVA SALONUNDA YAPILACAK KAYIT KONTROL SIRASINDA YENİ SPORCU KAYDI ALINMAYACAKTIR.

07-12 yaş 1.lere Bisiklet 2.lere Tablet 3.lere Kay kay  ödül olarak Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından verilecektir.

TURNUVA YÖNERGESİ      GÖREVLİ HAKEMLER    

ŞENLİK YÖNERGESİ           ULAŞIM    SALON OTURMA PLANI

7 YAŞ GENEL         7 YAŞ KIZLAR        8 YAŞ GENEL        8 YAŞ KIZLAR        9 YAŞ GENEL        9 YAŞ KIZLAR   

10 YAŞ GENEL      10 YAŞ KIZLAR      11 YAŞ GENEL      11 YAŞ KIZLAR      12 YAŞ GENEL      12 YAŞ KIZLAR     

FOTO>>1    FOTO>>2     FOTO>>3    FOTO>>4    FOTO>>5   FOTO>>6    FOTO>>ÖDÜL TÖRENİ