banner isbank

Duyurular

Acil Şifalar


Antalya Satranç Ailemizden İskender HOR OFM hastanesinde Başarılı bir operasyon geçirmiş servise alınmıştır.Bu gün akşam saat 21:00 serviste ziyaret edilebilir. Kendisine ve yakınlarına geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz.


Antalya İl Temsilciliği

Çanakkale Şehitlerini Saygıyla Anıyoruz18 MartBugünlere ulaşmamızı sağlayan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, vatanın bölünmez bütünlüğü ve Türk milletinin huzur ve güvenliği için hayatlarını feda etmekten çekinmeyen aziz şehitlerimizi minnet ve saygıyla anıyoruz.
TSF Antalya İl Temsilciliği 

SPORCULARIMIZDAN BÜYÜK BAŞARI

Türkiye Satranç Federasyonu ve ISEM işbirliği ile organize edilen İSEM-URLA GM satranç turnuvaları 12 Mart günü oynanan final turları ile tamamlandı. Yarışmaya katılan sporcularımız IM Ufuk Sezen Arat 5 Puan +16 ELO FM Melih Yurtseven 4,5puan ve +37 ELO ve IM Normu kazanmıştır. Antalyalı Sporcularımızı tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Antalya Satranç İl Temsilciği

IM Ufuk Sezen Arat 5 Puan +16 ELO

FM Melih Yurtseven 4½ Puan +37 ELO ve IM normu kazandı.

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI ÖNCESİ GÖRÜŞ ALIŞVERİŞ TOPLANTISI

maxresdefault
İlimizin en büyük faaliyetlerinden 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası 21-22-23 Nisan 2017 tarihlerinde cam piramitte yapılacaktır.Öncesinde daha önceki yıllarda yaşanan ve yaşanması muhtemel sorunları görüşmek bu faaliyeti Türkiye'ye örnek olacak güzellikte yapabilmek için kulüp temsilcilerimizi,İl tertip kurulu üyelerimizi,il hakem kurulu üyelerimizi katkı sunmak isteyen satranç hakemlerimizi ve satranç ailemizi 14 Mart 2017 Salı günü saat 19:00 da yeni satranç salonumuza bekliyoruz.

Not:2017 İl yöre yarışmalarına katılacak kulüp idarecilerimizi sıra kurası çekmeye davet ediyoruz.

                                          ANTALYA SATRANÇ İL TEMSİLCİLİĞİ

2017 İL YÖRE TOPLANTI DUYURUSU

NEML-DUYURUAntalya 2017 il yöre turnuvasına katılmayı düşünen veya katılmak isteyen kulüp temsilcilerimizle yeni salonumuzda 13 Şubat 2017 Pazartesi günü saat 19:00 da katılım ve bilgilendirme toplantısı yapılacaktır.Antalya'da faaliyet gösteren tüm kulüplerimize duyurulur.

Katılan Kulüpler;
1-Beyaz Kale satranç Kulübü
2-Büyükustalar satranç Kulübü
3-Attalia satranç Kulübü
4-Gençlik Spor Kulübü
5-Kepez akdeniz satranç kulübü
6-Aspengos satranç kulübü
Katılım ve Bilgilendirme ;Osman Akdoğan İletişim:0 530 7706507