banner isbank

Duyurular

2018 ANTALYA ADAY&GELİŞİM KURSU AÇILIYOR


aday hakem_kokard
Antalya Aday hakem ve gelişim kursu 04-06 Mayıs 2018 tarihlerinde Ankara Üniversitesi TÖMER Antalya Şubesi sinan mah.Cebesoy cad.Mehmet postacıoğlu İşmerkezi no:10 kat 5 adresinde teras kat 18 numaralı sınıfta düzenlenecektir.Kursa kayıtlar kurs ücretini ilgili hesaba yatırdıktan sonra dekontu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine iletmeleri gerekmektedir.Kurslarla ilgili detaylar linktedir.http://www.tsf.org.tr/mhk-sikca-sorulan-sorular/3?view=article İstenilen belgeler kurs başladığında teslim alınacaktır.

KURS BAŞVURULARI        KURS PROGRAMI

2018 TÜRKİYE KULÜPLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI İL YARIŞMALARI

gsb logoİlimizde İl Yöre yarışmaları 24-25 Mart ve 26 Mayıs 2018 tarihlerinde Antalya spor salonu satranç Merkezinde düzenlenecektir.Sıra kurası çekilmiş sayfamıza yüklenmiştir.Detaylar Türkiye Kulüpler Satranç Şampiyonası Yönergesindedir.Takım ana listeleri yayınlanmıştır.

YÖNERGE    DİLEKÇE    İLİŞİKSİZ BELGESİ      TESCİL BELGESİ 

TAAHHÜTNAME      BAŞVURU FORMU
    KURA   
 
 
 
BAŞVURAN KULÜPLER        YARIŞMA PROGRAMI       GÖREVLİ HAKEMLER      ANA LİSTELER   TURNUVA FOTOĞRAFLARI

 YARIŞMA SONUÇ             CANLI YAYIN (Pgn: 1     2     3     4     5 )


2018 MALL OF ANTALYA 2.HIZLI SATRANÇ TURNUVASI

Cn2Yrckq2018 MALL OF ANTALYA 2. Hızlı  satranç turnuvası açık kategori 10 Mart  2018 tarihinde, 8 yaş altı ve 10 yaş altı 11 Mart  2018 tarihinde MALL OF ANTALYA SATRANÇ MERKEZİNDE 15'+5''tempoda hızlı satranç turnuvası olarak düzenlenecektir.Açık kategori Hızlı ELO ve UKD ye dahildir.Açık kategori için  kayıt kontrol sırasında Elo hesaplamaları için kişi başı 5 TL alınacaktır.Kayıtları  lütfen zamanında yaptırınız.Detaylar aşağıdaki linklerdedir.
              
                         ÖDÜLLER
1.ye 2 kişilik Efendi Kebap’tan yemek ve 5 kişilik sinema bileti
2.ye 2 kişilik Tepe Dönerden yemek ve 5 kişilik sinema bileti
3.ye 2 kişilik go-kart  ve 5 kişilik sinema bileti
Tüm katılımcılara birer sinema bileti hediye verilecektir.

TURNUVA YÖNERGESİ      GÖREVLİ HAKEMLER   8 YAŞ ALTI SONUÇ     10 YAŞ ALTI SONUÇ   AÇIK SONUÇ

LÜTFEN DİKKAT

Antalya -Beldibi rixos sungate otelde 20-26 Ocak 2018 tarihlerinde düzenlenecek olan Türkiye Küçükler ve Yıldızlar satranç şampiyonalarına yeniİlimizi temsilen katılacak sporculardan veli izin belgesi istenmektedir.Veli izin belgelerinin dolurularak imzalandıktan sonra tarayıcıdan geçirilerek Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine 15 Ocak 2018 tarihine kadar iletilmesi gerekmektedir.Elden teslim etmek isteyenler Cebesoy cad.No:10 Kat 5 Tömer Dil Öğretim Merkezi 5 kattaki Temsilcilik ofisine getirebilirler.İlimizde ikamet eden başka illerin kuluplerinde kayıtlı olan sporcularımızında veli izin belgesi doldurması gerekmektedir.Kulüplerimizde eğitim alan turnuvalara katılacak sporcularımızın veli izin belgeleri topluca il temsilciliğine teslim edilebilir.Bu işlem en geç 15 Ocak 2018 tarihine kadar yapıldıktan sonra il kafile onayı alınacak ve kayıt kontrol sırasında Federasyon görevlilerine teslim edilecektir.

Not:
Sağlık ocaklarından veya aile hekiminizden turnuvaya katılacak sporcular için sağlık raporu belgesi almaları turnuva esnasında yanlarında bulundurmaları önemlidir.Veli izin belgesi sadece veli tarafından imzalanacaktır.Okul müdürü kısmı boş kalacaktır.

VELİ İZİN BELGESİ   ÖRNEK SAĞLIK RAPORU     KAYITLAR      BİLGİ İÇİN:Osman AKDOĞAN Tel:05307706507

2018 Küçükler, Yıldızlar ve Özel Grup Kampı 28 Şubat'ta!

kamp foto 20182018 Türkiye Küçükler I. Ulusal Takım Havuzu Genel Kampı ve 2018 Türkiye Yıldızlar I. Ulusal Takım Havuzu Genel Kampı 28 Şubat – 04 Mart 2018 tarihleri arasında Antalya Belek Maritim Pine Beach Otel'de gerçekleşecektir. Kamp kayıt başvuruları 16 Şubat 2018 Cuma günü sona erecektir.
Detaylar http://tsf.org.tr/guncel-haberler/12480-2018-turkiye-kucukler-i-ulusal-takim-havuzu-genel-kampi-ve-2018-turkiye-yildizlar-i-ulusal-takim-havuzu-genel-kampi