banner isbank

İBAN DİLEKÇE

MANAVGAT,ALANYA,GAZİPAŞA ADAY HAKEM KURSU

aday hakem_kokardAlanya,Gazipaşa ve Manavgat İlçeleri Aday hakem kursu 07-08-09 Şubat 2020 tarihlerinde Manavgat Halk Kütüphanesi yakınındaki MANAVGAT FATİH ANADOLU LİSESİ KONFERANS SALONUNDA Düzenlenecektir.Katılmak isteyenler açıklamaları okuyarak 275 TL İş Bankası 4200 6299226 Türkiye Satranç Federasyonu  TR83 0006 4000 0014 2006 2992 26 ücretlerini ilgili hesap numarasına 31 Ocak 2020 tarihine kadar yatırdıktan sonra dekontlarını Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. mail adresine göndermeleri gerekmektedir.Açıklamada istenilen belgeler kurs başladığında kursiyerlerden teslim alınacaktır.DİLEKÇE

Bilgi:Osman AKDOĞAN     Antalya İl Temsilcisi 05307706507

İSTENİLEN BELGELER
    AÇIKLAMA      BAŞVURU LİSTESİ&PROGRAM

2. KADEME VE ÜZERİ ANTRENÖRLERİMİZİN DİKKATİNE


Yurt genelinde açılması planlanan Antrenörlük kurslarımızda görev almak isteyen 2. Kademe ve üzeri eğitmenlerimiz için Eğitim Kurulumuz tarafından yakın zamanda çeşitli illerimizde Eğiticilerin Eğitimi Semineri  planlanmaktadır.

Daha önceki senelerde gerçekleşen seminerlerin geçerlilik süresi dolmuştur.

Oluşturulacak veri tabanı ve planlanan seminerler için kriter çalışmalarına yardımcı olmanız adına ekteki formu doldurarak  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.   adresine excel olarak göndermenizi rica ederiz.

FORM

VEFAT VE BAŞ SAĞLIĞI

vefat
Değerli satranç ailemiz İlimizin Uluslararası hakemlerinden eski MHK üyesi Dr Gürel Kulleş'in annesi Rahime Kulleş vefat etmiştir.İkindi namazından sonra Andızlı mezarlığına defnedilecektir.Taziyede bulunmak isteyen Antalya satranç ailemize duyurulur.
Gürel Kulleş Tel:05366537632

2019 ANTALYA HAKEM GELİŞİM SEMİNERİ

il hakemi_kokard
Antalya hakem gelişim semineri 08-09-10 Kasım 2019 tarihlerinde ELİT PRESTİJ OTEL salonunda Belediye Cd. No:12, 07075 Konyaaltı /ANTALYA adresinde gerçekleştirilecektir.Katılacak olan hakemlerimiz kurs ücretlerini yatırdıktan sonra Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine dekontu mail atmaları gerekmektedir.Kursiyerlerimiz istenilen belgeleri eksiksiz olarak kursun başladığı ilk gün teslim edeceklerdir.Detaylar aşağıdaki linklerdedir.

 BAŞVURU KOŞULLARI VE İSTENİLEN BELGELER    BAŞVURU LİSTESİ       DİLEKÇE

Bilgi:Osman AKDOĞAN     Antalya İl Temsilcisi 05307706507

2019 YILI ANTALYA MERKEZ ve İLÇELER ANTRENÖR KURSLARI


satranc-antrenorlugu Antalya
1. VE 2. KADEME YARDIMCI ANTRENÖR KURSLARI HAKKINDA


2019 yılında  açılacak olan antrenör kursları için kayıt işlemleri e-Devlet üzerinden “Gençlik ve Spor Bakanlığı/Spor Bilgi Sistemi” ne girilerek    yapılacaktır.  Spor Bilgi Sistemi üzerinden ön kayıt yaptırmayan kursiyerlerin başvuruları dikkate alınmayacaktır.

Antrenör kurslarına son başvuru tarihinden sonra kayıt işlemleri sistem üzerinden otomatik olarak kapanacağından bu tarihten sonra hiçbir şekilde işlem yapılamayacaktır.

  Gençlik ve Spor Bakanlığı/Spor Bilgi Sistemi antrenör kayıtlarında antrenör kursları için bildirilen (1. Kademe 20 ) minumum katılımcı sayısına ulaşılamadığı takdirde sistem otomatik olarak antrenör kursunu iptal edecektir.

  Kesinleşen kurs tarihinden sonra mücbir sebepler dışında kursa katılmaktan vazgeçen kursiyerlere para iadesi yapılmayacaktır. Kayıt işlemleri için aşağıda yer alan  bilgilendirmeden ve programlarıda örnek programdan takip edilebilir inceleyebilirsiniz.
DEĞERLİ KURSİYERLERİMİZ; GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞINCA YENİLENEN ANTRENÖR KURSLARI MÜFREDATI VE DERS SAATLERİ LİNKTE YER ALAN TABLODAKİ GİBİDİR.

BU DOĞRULTUDA, GEREK DERS SAYILARINDA GEREKSE DERS SAATLERİNDE YAPILAN DÜZENLEMEYE GÖRE FEDERASYONUMUZCA 2018-2019 ETKİNLİK DÖNEMİNDEN İTİBAREN UYGULAMAYA KONULAN KURS ÜCRETLERİ LİNKTE YER ALAN TABLODAKİ GİBİDİR.

2018-2019 ETKİNLİK DÖNEMİNDE AÇILACAK KURSLARIN DUYURUSU http://www.tsf.org.tr/antrenorluk-kurslari LİNKİNDEN VE KURSUN AÇILDIĞI İLİN SATRANÇ İL TEMSİLCİLİĞİ SAYFASINDAN DUYURULACAKTIR.

KURSLARA KATILACAK KURSİYERLERİMİZ; 1. KADEME YARDIMCI ANTRENÖR YETİŞTİRME KURSU ŞART VE İŞLEMLERİ İÇİN http://www.tsf.org.tr/2017-06-23-11-11-52/antrenorler-icin/11748-1-kademe-antrenorler LİNKİNDE, 2. KADEME ANTRENÖR KURSU ŞART VE İŞLEMLERİ İÇİN İSE http://www.tsf.org.tr/2017-06-23-11-11-52/antrenorler-icin/11749-2-kademe-antrenorler LİNKİNDE YER ALAN AÇIKLAMALARA ULAŞABİLİRLER.    

Değerli Kursiyer Arkadaşlar;

Linkten Ön kaydınızı  Mart 2019 tarihine kadar oluşturabilirsiniz. ÖNKAYIT
Yapılan yeni düzenlemele ile 1. Kademe kurs ders saati toplam 94 saat, 2. Kademe kurs ders saatimiz toplam 130 saat olmuştur.
Yeni sisteme göre kurslarımıza başvuru şekli de ekte yer aldığı gibi yapılmaktadır.NOT:Okullarda satranç egzersizi açabilmek için mutlaka Türkiye Satranç Federasyonunun düzenlediği kurslardan alınmış sertifika olmalıdır.Diğer özel eğitim kurumlarından alınan sertifikalar ile MEB'e bağlı okullarda satranç (egzersizi) eğitimi verilemez.


1.KADEME SATRANÇ ANTRENÖRLÜK KURSU BİLGİLENDİRME

(Lütfen Önemli BİLGİLENDİRMELERİ Mutlaka okuyarak hareket ediniz.Özellikle Bankadan kurs ücreti yatırma bölümünü okuyunuz.)

Manavgat 1.Kademe 29 Haziran 08 Temmuz 2019  tarihlerinde  Manavgat Atatürk Kültür Merkezinde  tamamlanmıştır.
PROGRAM             BAŞVURU LİSTESİ     DİLEKÇE

Alanya 1.Kademe 16-26 Ağustos 2019 tarihlerinde Alanya Gençlik Merkezinde Son Başvuru tarihi:09 Ağustos 2019
PROGRAM      BAŞVURU LİSTESİ    DİLEKÇE

Kaş 1.Kademe  Yeterli Başvuru olmadığı için iptal edilmiştir.
PROGRAM       BAŞVURU LİSTESİ    DİLEKÇE

Merkez 1.Kademe 06-15 Eylül 2019 tarihlerinde .AGORA AVM ETKİNLİK SALONUNDA . Altınova Sinan, Çağdaş Sk. No:5, 07170 Kepez/Antalya ..Adresinde Düzenlenecektir. Son Başvuru tarihi:29 Ağustos 2019
PROGRAM           BAŞVURU LİSTESİ     DİLEKÇE
yeterlı başvuru olması durumunda açılacaktır.2.KADEME SATRANÇ ANTRENÖRLÜK KURSU BİLGİLENDİRME
Başvuru için: https://turkiye.gov.tr/
İkinci kademe kursumuz tamamlanmıştır.Katılımcılarımıza teşekkür ederiz.
2.KADEME ROGRAM    BAŞVURULAR     DİLEKÇE


                                                                            ANTALYA SATRANÇ İL TEMSİLCİLİĞİ

                                                                  iletişim:0 530 7706507   mail:  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Alt Kategoriler