banner isbank

Duyurular

Yasin Sarı FM Oldu !!

 mg_0564
İlimizin üst düzey sporcularından ''Yasin SARI'' 05-13 Eylül 2017 tarihleri arasında Bulgasitan'da gerçekleştirilen 16 th Memorial Kesarovski-Stanchev Açık Satranç turnuvasında 16,4 ELO kazanarak 2300 ELO'ya ulaştı ve FM olmaya hak kazandı.Sporcumuzu tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

                                                        Antalya Satranç İl Temsilciliği

TEBRİKLER KUTLUYORUZ

2017 Türkiye Gençler Şampiyonu Dinçer Taşdöğen
2017 Türkiye Gençler Satranç Şampiyonu Dinçer Taşdöğen oldu. Türkiye Satranç Federasyonu tarafından Miller Holding'in sponsorluğunda Çanakkale'de gerçekleştirilen 2017 Türkiye Gençler Satranç Şampiyonası, Türkiye'nin dört bir yanından gelen gençlerin nefes kesen mücadelesine sahne oldu.

2017 GENÇLER ŞAMPİYONASI

''Antalya Sokakta Satranç Var''

ssv32017
İlk kez 2015 yılında yıl büyük bir başarıyla hayata geçen “Sokakta Satranç Var” projemizi bu yıl 11-17 Eylül 2017 haftası gerçekleştireceğiz.

İlimizde okullar, kulupler veya diğer organizasyonlarla birlikte 11-17 Eylul 2017 tarihlerinde Sokakta Satranç Var Projesi yapılacaktır. 
İlimizde kulüplerin okulların ve tüm satranç severlerin katılabileceği proje uygulamaları katılımcıların belirlediği günlerde, ve uygun gördükleri alanlarda gerçekleşecektir. 
Projeyi uygulayan okullar, kulüpler ve grupların etkinliklerini proje sayfasında yayınlamak isteyenler  fotoğraflarını ve katılımcıları bize maille iletmeleri önemlidir.

30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun

2017-30-agustos-zafer-bayrami
30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 95. yıl dönümünü büyük bir gurur ve heyecanla kutlamaktayız. Bağımsızlık meşalesini yakarak bu zafere öncülük eden başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, dava arkadaşlarını ve vatan müdafaasında canını siper eden tüm şehit ve gazilerimizi saygıyla ve rahmetle anıyoruz.