banner isbank

Turnuvalar

2018 İBRADI 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI

ibradi
İbradı Belediyesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası 13-14 Ekim 2018 tarihlerinde İbradı kapalı spor salonunda 3 kategori olarak düzenlenecektir.Turnuvada kategorilerde ödül olarak  1.Çeyrek Altın+ Kupa 2.Gram Altın+ kupa 3.Gram Altın+Kupa İbradı Belediyesi tarafından verilecektir.Şehir dışından katılacak olanlar Konaklama için Belediye spor işlerı sorumlusu Ender EROĞLU'nu Tel:05434901632 arayabilirsiniz.Detaylar aşağıdadır.


TURNUVA YÖNERGESİ   GÖREVLİ HAKEMLER    TURNUVA KAYIT

8 YAŞ VE ALTI SONUÇ       10 YAŞ VE ALTI SONUÇ    12 YAŞ VE  ALTI SONUÇ

Red Bull Chess Masters Turnuvaları Başlıyor !!!

redbull.2018.0034 chess masters 500x300pxmansetTürkiye Satranç Federasyonu ve Red Bull ortaklığı ile dünyada ilk olacak bir organizasyon gerçekleştiriliyor ve dev bir turnuvalar serisi başlıyor.

Ülkemizdeki 15 yaş ve üzeri tüm aktif lisansı sporcuların ücretsiz olarak katılabileceği Red Bull Chess Masters turnuvalar serisinin seçmeleri online yıldırım, finali ise rapid tempoda oynanacak.

Seçmeler Türkiye'nin 7 bölgesinde, her gün farklı bir bölgenin seçme turnuvası olarak ve Premium Chess tarafından bu turnuvalar için özel olarak tasarlanan online satranç platformunda yapılacak.

7 bölgede gerçekleşen online elemelerin ardından, kendi bölgelerinde ilk üç sırayı alan sporcular ve en iyi kadın sporcular 4 kişilik bölge takımlarını oluşturacaklar ve büyük final için İstanbul’da buluşacaklar.

Turnuva serisinde hem online bölge yarışmasında hem de finalde dereceye giren takımlara Red Bull tarafından çeşitli maddi ve ayni ödüller verilecek.

Bölge elemeleri 08 Ekim'de başlayacak ve 18 Ekim'de son bulacak. Büyük final ise 20 Ekim'de İstanbul’da çok özel bir mekan ve farklı bir formatta gerçekleşecek.

Tüm sporcularımızı seçmeler için kayıt yapmaya ve turnuvalarda yer almaya davet ediyoruz.

Turnuva Sayfası 

İletişim:  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Burdur Gölü Uluslararası 4. Açık Satranç Turnuvası

                                Burdur tsf
Burdur Belediyesi ve Türkiye Satranç Federasyonu'nun birlikte düzenlediği Burdur Gölü Uluslararası 4. Açık Satranç Turnuvası 12-17 Ağustos 2018 tarihleri arasından Burdur Bahçeşehir Koleji Spor Salonunda gerçekleştirilecektir.Detaylar linktedir http://burdurgolu.tsf.org.tr/

2018 ANTALYA 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI

ZaferAntalya 30 Ağustos Zafer Bayramı Satranç Turnuvası 24-25-26 Ağustos 2018 tarihlerinde Mall Of Antalya AVM satranç merkezinde 3 farklı kategori olarak düzenlenecektir.A-Kategorisi Elo'ya dahildir kayıt kontrol sırasında fide raporu için katılan sporculardan 5'er TL alınacaktır.Diğer kategoriler sadece UKD 'ye dahildir.Satranç Turnuva alanı 120 Kişiliktir her kategori maximum ratingi en yüksek 50 sporcu ile sınırlıdır.Lütfen turnuvaya katılmayacak olanlar kayıt yaptırmasın, katılacak olanların hakkı zayi olmasın.Kayıt yaptıktan sonra bazı sebeplerden dolayı katılamayacak olanlar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine mail atmaları önemlidir.Kategorilerde 1.Kupa +Bursa Kebap evinden İskender 2.kupa +Tepe dönerden menü 3.Kupa+Go-kart ve tüm katılan sporculara sinema bileti verilecektir.
Detaylar aşağıdaki linlerdedir.

TURNUVA YÖNERGESİ      GÖREVLİ HAKEMLER      TURNUVA KAYIT    ULAŞIM

2018 TÜRKİYE GENÇLER ŞAMPİYONASI

gencler 500
2018 Türkiye Gençler Şampiyonası 02 – 07 Temmuz tarihleri arasında Çanakkale’de düzenlenecektir. http://gencler2018.tsf.org.tr/
İlimizden katılmak isteyen sporcularımıza duyurulur.