banner isbank

Turnuvalar

2017 ANTALYA HIZLI VE YILDIRIM SATRANÇ TURNUVASI

lucasslogo-1
2017 Antalya 3.hızlı ve 8.yıldırım satranç turnuvası; 16-17 Eylül 2017 tarihlerinde yeni spor kompleksi satranç salonunda yapılacaktır.

Turnuva Detayları aşağıdadır.

YILDIRIM YÖNERGESİ
  HIZLI YÖNERGESİ   GÖREVLİ HAKEMLER  TURNUVA KAYIT   

HIZLI TURNUVA DETAYLARI          YILDIRIM TURNUVA DETAYLARI


2017 MANAVGAT 2.NOVAMALL AVM SATRANÇ TURNUVASI

novamall logo
MANAVGAT NOVAMALL AVM SATRANÇ TURNUVASI ÖDÜL TÖRENİYLE TAMAMLANDI

08-09 Temmuz 2017 tarihlerinde Manavgat Novamal AVM de düzenlenen ödüllü turnuvaya ilgi yüksekti.Bir çok ilden ve Antalya dan katılan sporcularımız turnuvamızı renklendirmişlerdir. detaylar linktedir.



TURNUVA YÖNERGESİ    GÖREVLİ HAKEMLER     TURNUVA KAYIT         ULAŞIM

SPORCU LİSTELERİ

A GENEL KATEGORİ / 1 2 3 4 5 6 7    SIRALAMA
B GENEL KATEGORİ / 1 2 3 4 5 6 7    SIRALAMA
C GENEL KATEGORİ / 1 2 3 4 5 6 7    SIRALAMA
D BAYAN KATEGORİ / 1 2 3 4 5 6 7   SIRALAMA  
E BAYAN KATEGORİ / 1 2 3 4 5 6 7   SIRALAMA

2017 FİNİKE PORTAKALI SATRANÇ TURNUVASI

2017 Finike Portakalı Satranç Turnuvası 10-15 Haziran 2017 tarihleri arasında Presa Di Finica Hotel  Finike-Antalya' da gerçekleştirilecektir.
Antalya-Finike' de ilk defa düzenlenecek ve Uluslar arası rating (ELO) hesaplamalarına dahil turnuva tek kategoride düzenlenecektir.
Toplamda 10.000 TL ödüllü turnuvada ilk dokuz dereceye ve en iyi kategorilerine ödüller verilecektir.
Turnuva son başvuru tarihi 3 Haziran 2017 saat: 20.00' dir ve Turnuva 60 sporcu ile sınırlıdır. Kayıt yaptıran ancak gelemeyecek olan sporcuların yerine yedek sıradaki sporcular alınacaktır.
Turnuva yönergesi, online kayıt sayfası, konaklama koşulları vb ayrıntılı bilgilere Yarışma Sayfasından ulaşabilirsiniz.

                                                                                                                                    GÖREVLİ HAKEMLER
                    

2017 ÖZEN YILMAZ 2.SATRANÇ TURNUVASI

logo-yeni
Kaş İlçesi 2.Özen Yılmaz satranç Turnuvası 27-28 Mayıs 2017 tarihlerinde Kalkan-KAŞ Turan Erdoğan Yılmaz Fen Lisesi Konferans salonunda dört kategori olarak düzenlenecektir.Kayıt olup gelemeyecek olanlar lütfen İl temsilciliği ile irtibata geçsinler.Detaylara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

TURNUVA YÖNERGESİ      GÖREVLİ HAKEMLER      7-8 YAŞ SONUÇ   AÇIK YAŞ SONUÇ

Serik Açık Ödül Töreni İle Tamamlandı

16 Mayıs tarihinde başlayan biri yaş guruplarında olmak üzere 8 farklı ülkeden sporcunun katıldığı Antalya'nın ilk Açık turnuva olma özelliğine sahip Serik Belediyesi Çilek Festivali 1. Uluslarası Açık Satranç Turnuvası 21 Mayıs tarihinde yapılan maçlarla tamamlandı.

 
 

11 ünvanlı sporcunun mücadele ettiği turnuvada oldukça çekişmeli geçen maçlarda dereceye giren sporculara ödülleri turnuva sonunda yapılan törenle verildi. Ödül törenine Serik Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mevlüt Özen, Serik Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Soner Kahya, TSF İl Temsilcisi Osman Akdoğan, hakemler, sporcular ve veliler katıldı.
Törende konuşma yapan Mevlüt Özen, turnuvanın düzenlenmesine destek olan Serik Belediye Başkanı Prof.Dr. Ramazan Çalık’a spora verdiği önemden dolayı teşekkür etti. Ayrıca Turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçen Antalya İl Temsilcisi Osman Akdoğan’a ve İlçe Temsilcisi Serkan Çakır’a teşekkür etti.
 
A Kategorisi genel sıralamasında GM Vitaliy Bernadskiy birinci, FM Orkhan Eminov ikinciveIM Ekaterina Atalık ise üçüncü olurken B Kategorisinde İsmail Kayra Bardak birinci, Fatih Önder ikinci ve Sait Malacı üçüncü oldu.
 
C Kategorisinde Osman Orçun Keskin birinci, Feyza Kıpık ikinci ve Furkan Yıldırım ise üçüncü oldu.
D Kategorisinde Amirkhon Gulyamov birinci, Selim Yiğit Zorbaz ikinci ve Duru Akın ise üçüncü oldu.
 
 
Diğer Sıralamalar
A Kategorisi En İyi Türk sporcular:
1.FM Orkhan Eminov
2.IM Ekaterina Atalık
3. Bülent Erşahin
A Kategorisi En İyi Bayan Sporcular
1. IM Ekaterina Atalık
2. Nelli Alexanian
3. MArgarita Novikova
A Kateorisi En İyi Yerel Sporcu
1. Bülent Erşahin
2. Nelli Alexanian
3. Efe Kerem Uzunoğlu
B Kategorisi En iyi Serik Sporcusu
1. Sait Malacı
2. Muhammed İhsan Atik
3. Uğur Can Hatırlı
C Kategorisi En iyi Serik sporcusu
1. Ceren Kahya
2. Osman Nuri Yılmaz
3. Çağatay Büber, Osman Çetin
D Kategorisi En iyi Serik Sporcusu
1. Salih Çağan Güler
2. Mehmet Yiğit Kahya
3. Hasan Balaban
Fotoğraf Albümü