banner isbank

Yusuf Ziya Öner Fen Lisesi Online Yıldırım Satranç Turnuvası

     Turnuva, 164 sporcunun katılımı ile tamamlanmıştır. Turnuvaya katılan sporcular arasında 1 adet WIM ve 6 adet FM ünvanlı sporcular da bulunmaktadır. Aşağıda açıklanan kesin sıralama sonrası dereceye giren sporcuların dilekçelerini ve TC Kimlik fotoğraflarını bir an önce Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. mail adresine göndermeleri önemle rica olunur. Dilekçelerdeki IBAN numarası sahibinin de Kimlik fotoğraflarını göndermeleri gereklidir.

Final Sıralama          Dilekçe

19Mayis2020MuratpasaCagatayBurcu
   28 Kasım 2020 Cumartesi günü Saat 18.00'da yapılacak olan turnuvamızı FM Çağatay Burcu'nun yorumları ile 17:30'dan itibaren canlı olarak izleyebilirsiniz.

   Twitch yayını için tıklayınız...

   Youtube yayını için tıklayınız...
Turnuva grup sayfası için katılım talebinizi 28 Kasım Cumartesi Saat 16:00'ya yapınız... Katıl
2020Antalya YusufZiyaOner_Gorsel
28 Kasım 2020 Cumartesi günü Antalya Yusuf Ziya Öner Fen Lisesi katkıları ile 2.000 TL toplam ödüllü online satranç turnuvası düzenlenecektir.

Tek kategoride, chess.com platformu üzerinde, 3'+2'' tempoda düzenlenecek olan turnuvada dereceye giren ilk beş sporcuya nakdi ödül verilecektir.

Turnuva karşılaşmaları bitimi sonrasında, anti-cheating kontrolleri yapıldıktan en az 2 gün sonra kesin sıralama yapılacak ve ödül kazananlar web sayfamızdan açıklanacaktır. Hak edilen para ödülleri dereceye giren sporcunun IBAN hesaplarına resmi iş ve işlemler tamamlandıktan sonra yatırılacak. Yarışma sırasında online anti-cheating takibi yapılacaktır. Hile yaptığı tespit edilen sporcu ödül kazansa bile diskalifiye edilecek kazandığı ödül sıradaki sporcuya verilecektir.

Ödül kazanan sporcular IBAN bilgisini de içeren dilekçe ile birlikte gerekli evrakları kesinleşen final sıralamasından sonra en geç 5 gün içinde Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. mail adresine göndermelidirler.

* Turnuvaya katılım için öncelikle chess.com platformunda kullanıcı adına sahip olunmalıdır. Eğer yok ise ücretsiz olarak alınabilir. Ücretsiz kullanıcı adı alımı için tıklayınız...
* Ardından online kayıt link'lerinden kayıt yapılacaktır. TSF geçerli lisansına sahip olunmalıdır. TSF lisansınız yok veya yeniletmek için tıklayınız...


Yönerge                    Online Kayıt                    Chess.com Kulüp Sayfası