banner isbank

Alanya Yedi Bilim Koleji 30 Ağustos Zafer Bayramı Satranç Turnuvası

Turnuva, değerli sporcumuz FM Çağatay Burcu'nun Açık kategorindeki karşılaşmaları yorumlaması ile tamamlanmıştır. Derecelendirme, sıralama link'te yayınlanmıştır. Ödül kazanan sporcularımızın Adres Beyan Formu'nu doldurup Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. mail adresine göndermeleri rica olunur.
Not: Bu form dereceye giren sporcuların mail adreslerine de gönderilmiştir.
Adres Beyan Formu

19Mayis2020MuratpasaCagatayBurcu
   25 Ağustos 2020 Salı günü Saat 19.00'da yapılacak olan Açık Yaş Kategorisi turnuvamızı FM Çağatay Burcu'nun yorumları ile 18:45'ten itibaren canlı olarak izleyebilirsiniz.

   Twitch yayını için tıklayınız...

   Youtube yayını için tıklayınız...
2020 30Agustos_7BilimKoleji_Gorsel

30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 98. yıl kutlamaları etkinliğinde Alanya Yedi Bilim Koleji katkıları ile online satranç turnuvası düzenlenecektir. 24 ve 25 Ağustos tarihleri arasında yapılacak olan turnuva 3 kategoride Chess.com platformunda gerçekleştirilecektir.

Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er beyin mesajı

Yedi Bilim Koleji Müdürü Ahmet Ünal beyin mesajı

Her kategoride dereceye giren ilk 3 sporcuya kupa, madalya ve şilt, 4. ve 5. olan sporculara ise madalya ve şilt verilecektir.

Yaş kategorileri turnuvaları 5'+3'' tempoda 24 Ağustos Pazartesi günü oynanacak olup,
Açık Yaş Kategorisi turnuvası ise 3'+2'' tempoda 25 Ağustos Salı günü yapılacaktır.

Ödül töreni, 28 Ağustos 2020 Cuma günü Saat 14:30'da Yedi Bilim Koleji Obagöl Yerleşkesi Fen Lisesi Konferans Salonunda yapılacaktır. Adres bilgisi için tıklayınız...


Açık Yaş Kategorisi
14 Yaş ve Altı Kategorisi
10 Yaş ve Altı Kategorisi