banner isbank

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Online Satranç Turnuvası

                   19 Mays Poster - yatay
Türkiye Satranç Federasyonu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Türkiye’nin 81 ilinde büyük turnuvaya imza atıyor.

Türkiye’nin dört bir yanında 7’den 70’e tüm satranç sporcularının hamle yapabileceği anlamlı turnuvada 19 Mayıs’ın unutulmaz coşkusu ve sevgisi satranç sporunun birleştirici gücüyle buluşacak. Samsun’da başlayacak olan turnuva heyecanı rekor bir katılımla dalga dalga Türkiye’nin tüm illerine yayılacak.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Turnuvası Chess.com Online Satranç Platformu üzerinden 19 Mayıs 2020 Salı günü 81 ilde eş zamanlı olarak saat 15.00'de  başlayacaktır. Bu etkinlik, 14.05.2020 tarih, 565 sayılı TSF Faaliyeti Online Satranç Turnuvası olarak planlanmış olup katılan sporcularımıza tarafımızdan Sosyal Etkinlik Formu verilebilecektir.


 Turnuva Yönergesi    Turnuva linki    Turnuva Kayıt Link'i

Duyuru:
Turnuva Kayıt Link'inden kayıtlarını tamamlayan sporcularımız, 17 – 18 Mayıs 2020 tarihlerinde chess.com tarafından kendilerine gönderilecek TSF Antalya İl Temsilciliği kulüp (grup) davetini kabul ederek katılacaklardır.
O tarihe kadar sporcularımızın TSF Antalya İl Temsilciliği kulübüne üyelik başvurusunda bulunmaması gerekmektedir. Bu başvurular kabul edilmeyecektir.