banner isbank

2019 OKULSPORLARI BÖLGE TAKIM SATRANÇ TURNUVASI

OKUL SPORLARI BÖLGE İLLERİ BELLİ OLMUŞTUR.

logo-yeni  Okulsporları Bölge yarışmaları 09-12 Mayıs  2019 tarihlerinde Adıyaman,Denizli,Giresun,Kırıkkale,Muş,Yalova,Mersin,Kastamonu illerinde yapılacaktır.  Okulsporları bölge satranç takım  turnuva yerleri Web sayfamız www.antalya.tsf.org.tr adresinden duyurumuştur.

Bölge  illerinin il temsilciliklerinden konaklama v.s konularda bilgi alınabilir.İllerin takım kontenjanları ve bölgelere gidecek iller http://okulsportal.gsb.gov.tr/ açıklanmıştır.

OKULSPORLARINA KATILACAK OKUL TAKIMLARININ YAPMASI GEREKEN İŞLEMLER. 
- SPORCU GİRİŞLERİ ELEKTRONİK OLARAK SORUMLU ÖĞRETMEN TARAFINDAN AŞAĞIDA BELİRTİLEN LİNK'E GİRİLECEK.SİSTEM 08/05/2019 Saat 17:00 TARİHİNE KADAR AÇIK KALACAK.
- ESAME LİSTESİ HAZIRLANACAK,
- Grup, bölge yarışmalarına katılacak olan tüm sporcuların, Seyehat Yönergesinin  EK-3 B belgesini  doldurup okul müdürü huzurunda imzaladıktan sonra   okul müdürüne  onaylatarak HAZIRLANACAK,
- EK-3/A BELGESİ OKULLARIN GÖREVLENDİRDİĞİ KAFİLE BAŞKANLARI TARAFINDAN  DOLDURULACAK VE ONAYLATILACAK,
- TAKIM LİSTELERİNDE YER ALAN SPORCULARIN ADLARINA DÜZENLENMİŞ SEYEHAT BİLETLERİNİN FOTOKOPİSİ 
BELGELERİ TAMAMLAYAN OKULLAR  ANTALYA GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜNE ÜST YAZI İLE BAŞVURU YAPACAK.
BAŞVURUSUNDA YUKARIDA BELİRTİLEN BELGELER OLACAK. BU ŞEKİLDE KAFİLE LİSTELERİ OLUŞTURULACAK. İL MÜDÜRLÜĞÜNDEN ALINACAK OLUR İLE GRUP YARIŞMALARINA KATILIM SAĞLANACAK. 

Okulsporları bölgeye gidecek ilimizin takımları otobüs firmalarından yerlerini ayırtmaları biletlerini almaları önemlidir.

Geç kalınmaması için bu hazırlığın bir an önce yapılması önem arz etmektedir. İlgililere duyurulur... 

NOT: Okulsporları Bölge Turnuvası için Online Kayıt Açılacaktır.Lütfen Okullarda sorumlu öğretmenlerimiz     08/05/2019 Saat 17:00. kadar takımlarındaki sporcuları kayıt ettirsinler.KAYIT     OKULSPORLARI

Bilgi İçin web sayfamızı takip ediniz. Okullar kafile onay listesinden 5  nüsha doldurarak ve her öğrenci için seyahat belgelerini doldurarak Okulsporları birimine giderek veya telefondan bigi alarak hareket etmeleri gerekir. BÖLGELERE GİDECEK OKUL TAKIMLARI

Okulsporları ANKARA Tel:0 312 5966000/7321 GÜLŞAH ÖZDAĞ
Okulsporları Antalya Tel:0 242 2370780/1206-1220-1229-1201-1205   KAFİLE ONAY LİSTESİ     SEYAHAT BELGESİ 


 
BÖLGE YÖNERGESİ    GENÇLER GENEL VE KIZ          YILDIZLAR   GENEL VE KIZ