banner isbank

2018 ANTALYA 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI

Zafer Antalya 30 Ağustos Zafer Bayramı Satranç Turnuvası 24-25-26 Ağustos 2018 tarihlerinde Mall Of Antalya AVM satranç merkezinde 3 farklı kategori (A-B-C) olarak düzenlenecektir.

A Kategorisi Elo’ya dahil olacaktır ve bu kategoride yarışan sporculardan 5 TL ücret alınacaktır. B ve C kategorileri yalnızca UKD sistemine dahil olup bu kategorilerde yarışan sporculardan ücret alınmayacaktır.

Turnuvanın yapılacağı salon maksimum 120 kişiliktir. Her kategori 50 kişilik kontenjan ile sınırlıdır. Kategorilerin birinde sayının az olması durumunda, kontenjan hakkı diğer kategorilere aktarılacaktır. Turnuvaya kesin olarak gelemeyecek sporcuların kayıt yaptırmaması önemle rica olunur. Kayıt yaptırıp da çeşitli mazeretlerden dolayı turnuvaya katılamayacak olanlar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine mail atmaları gerekmektedir.

Kayıtların yüksek olması durumunda sporcular, önce Maksimum Raiting ve daha sonra Turnuvaya kayıt tarihine göre sıralanacaklardır.


Tüm kategorilerde ödüller aşağıdaki gibidir.


1.    Kupa + Bursa Kebap Evinden İskender

2.    Kupa + Tepe Dönerden Menü

3.    Kupa + Go-Kart Bileti

Yarışmaya katılan tüm sporculara sinema bileti verilecektir.


Detaylar aşağıdaki linlerdedir.

CANLI YAYIN

TURNUVA YÖNERGESİ      GÖREVLİ HAKEMLER      TURNUVA KAYIT    ULAŞIM         

 A KATEGORİSİ SONUÇ          B KATEGORİSİ SONUÇ           C KATEGORİSİ SONUÇ