banner isbank

Turnuva Haberleri

Antalya Küçükler Şampiyonası

2012-2013 Antalya Küçükler Şampiyonası 8-23 Aralık tarihleri arasında ATİK (Antalya Tenis İhtisas Kulübü) ve Deepo Satranç Merkezinde tamamlandı. 2006 doğumlular (Genel ve Kızlar) kategorisi ile başlayan şampiyona, 2001 ve 2002 doğumluların 22-23 Aralık 2012 tarihindeki tur karşılaşmaları ile sona erdi. 

Turnuvanın kategoriler, tur sonuçları ve diğer ayrıntılar  turnuva sayfasında yayınlanmıştır.

TURNUVA SAYFASI>>

Antalya İl Birinciliği Satranç Turnuvası

2012-13 Antalya İl Birinciliği Satranç Turnuvası 17-18 Kasım Ön Elemeler ile Final Grubu 24-25 Kasım / 1-2 Aralık 2012 tarihleri arasında Deepo Satranç Merkezinde tamamlanmıştır.

Antalya İl Birinciliği Satranç Turnuvası ve Antalya Yıldırım Satranç İl Birinciliği tur sonuçları, sıralama, çapraz tablo ve performanslar, fotoğraflar, videolar ve diğer ayrıntılara turnuva sayfasından ulaşabilirsiniz. 


TURNUVA SAYFASI>>

Antalya Atayı Anma Satranç Turnuvası

2012 yılı Antalya Atayı Anma Satranç Turnuvası 10-11 Kasım 2012 tarihleri arasında Deepo Satranç Merkezinde tamamlandı.

Toplamda 161 sporcunun başvuru yaptığı turnuvanın yönergesi, eşlendirmeler, sıralama, fotoğraflar ve diğer ayrıntılar turnuva sayfasında yayınlanmıştır.

TURNUVA SAYFASI>>

Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası

Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası 20-21 Ekim ve 27-28 Ekim 2012 tarihleri arasında düzenlenmiştir.

İki kategoride organize edilen turnuva 16 yaş ve altı (20-21 Ekim 2012) ve  17 yaş ve üstü kategorisi (27-28 Ekim 2012) tarihlerinde Deepo Satranç Merkezinde sonuçlandı.

16 yaş ve altı ile 17 yaş ve üstü kategorilerinin ayrıntılarına turnuva sayfasından ulaşabilirsiniz.

TURNUVA SAYFASI>>

İbrahim Şencan 3. Satranç Turnuvası

29 Eylül 2012 tarihinde başlayan İbrahim Şencan 3. Satranç Turnuvası 2 Ekim 2012 tarihinde yapılan son turun ardından düzenlenen ödül töreni ile sona erdi. İki kategoride ELO ve UKD ye dahil düzenlenen Turnuvanın ayrıntıları turnuva sayfasında yayınlanmıştır. A ve B kategorilerinde toplam 12 masa internetten canlı yayınlanmıştır. Turnuvadan PGN oyunlar ( A Kategorisinin tüm oyunları ile B Kategorisini ilk 20 masası) turnuva sayfasında yayınlanacaktır. ATİK de düzenlenen ve A Kategorisinde Orkhan Eminov, B Kategorisinde Zafer Rabin Saba' nın birinci olduğu turnuvanın ayrıntılarına turnuva sayfasından ulaşabilirsiniz.

TURNUVA SAYFASI>>