banner isbank
Ön Kayıt Yaptırmak İsteyen Sporcular;
• Bir turnuvada oynayabileceğiniz kesin değilse, lütfen ön kayıt yaptırmayınız.
• Ön kayıt yaptırmadan önce, turnuva yönergesini mutlaka okuyarak, doğru kategoriye kayıt yaptırdığınızdan emin olunuz.
• Ön Kayıt yaptırdıktan sonra, her hangi bir sebeple turnuvaya katılamayacaksanız, işlemlerimizde kolaylık sağlamak için TC Numaranız ve  turnuva adını ekleyerek  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  adresine göndermenizi rica ederiz.



                                                  ANTALYA SATRANÇ İL TEMSİLCİLİĞİ

2023 ANTALYA NEO HOMES TURKEY ŞUBAT AYI UKD SATRANÇ TURNUVASI KAYIT FORMU

Turnuva kaydının gerçekleşmesi için vizeli olmak gerekmektedir.
Bilgiler lisans bilgi sisteminden kontrol edilecektir.

TC Kimlik No Giriniz
   

Toplam Kayıt: 94
AD SOYAD İL ELO UKD KATEGORİ
YAĞIZ FURKAN YILDIRIM ANTALYA 1140
MUHAMMED EREN TURAN ANTALYA 1059
KAZİM BAYAZIT ERDEM ANTALYA 1104
YAĞIZ CEYLAN ANTALYA 1050
HAYAT ŞEHİRLİ KARAMAN 1500
HAKAN TÜM KARAMAN 1919
ALP MADSMAN İZMİR 1689
BERK MADSMAN İZMİR 1660
BERK CAN ASLAN ANTALYA 1585
SAİT GÜL ANTALYA 0
TAHİR ÇINAR COŞKUN ANTALYA 1056
BUĞLEM ÖZKAN ANTALYA 1295
SEYMEN ERDOĞAN ANTALYA 1333
BUSE NAZ KOÇYİĞİT OSMANİYE 1939
ERAY ÖZDEMİR ANTALYA 1211
CENGİZ EFE AKIN HATAY 1085
ELNUR ALIYEV ÇANAKKALE 2127
BARIŞ ÇEKİÇOĞLU ANTALYA 1761
ÇINAR AKTAŞ ANTALYA 1096
ŞAFAK TUĞRA UZUNAY ANTALYA 1000
ÖMER ATA UZUNAY ANTALYA 1585
ERDOĞAN KARAALİ ANTALYA 0
RAMAZAN KAZIK ANTALYA 1575
OĞUZ KAĞAN KAZIK ANTALYA 1951
ZEYNEP AZRA KAZIK ANTALYA 1287
ILGIN DESTİNA NURDOĞAN ANTALYA 1419
KEMAL ONUR EDREMİT ANTALYA 1610
BİLGE SELİN DEMİRALAY ANTALYA 0
VELİ TIRAŞ ANTALYA 1106
İSMAİL KAĞAN BİLGİN BURDUR 1689
METE KIRICI ANTALYA 1346
BERKE EROĞLU BURDUR 1787
ÇETİN ATA ALPUĞUZ ANTALYA 1141
CEM YILDIRIM KARS 1077
MUHAMMED ALİ SAYGI SOYLU ANTALYA 0
METE KEREM ŞENDUR ZONGULDAK 1326
HAKAN ADIGÜZEL ANTALYA 1625
KADİR EFE TÜRK ANTALYA 0
DENİZ GÖKÇE ANTALYA 1141
CEMRE ÖZDEMİR KARAMAN 1410
MEHMET İLTER FISTIKÇI ANTALYA 1100
ELENA BEYTAŞ ANTALYA 1345
ELİF TINASTAŞ ANTALYA 0
FERİDE DİRİCAN ANTALYA 1627
EDİP ALİ ABACI ANTALYA 1064
ALİ EMİR GÜZEL ANTALYA 1007
MUHAMMED İHSAN ATİK ANTALYA 1731
ELİF CEMRE UYSAL ANTALYA 1205
MUSTAFA KEMAL ÖKSÜZ ANTALYA 1221
KIVANÇ DEVECİ ANTALYA 1086
MALIK BARATOV ANTALYA 1094
AHMET FURKAN SARIÇİÇEK ANTALYA 1485
ATLAS TOKLU MERSİN 1188
MUZAFFER ERTUĞRUL ERÜST ANTALYA 1252
ABDULLAH KÖMÜR NİĞDE 1631
EMRE SEVİMÇOK ANTALYA 1152
MUSTAFA KOÇ ANTALYA 0
AĞDAR ALAK KAHRAMANMARAŞ 1754
KEREM KADI İSTANBUL 1350
RÜŞTÜ AYDOĞAN İSTANBUL 1384
KUZEY KAYNAK ANTALYA 1396
EMİR KARGIN ANTALYA 1065
EZGİ ŞEN ANTALYA 1122
İCLAL ALTUNDAĞ ANTALYA 1034
KAYRA ANIL GÜMÜŞ ISPARTA 1501
SAİD ALPARSLAN ANTALYA 1278
SELİM YİĞİT ZORBAZ İZMİR 1549
YAĞIZ ZEYDANLI ANTALYA 1159
MELİS YİĞİT ANTALYA 1340
MURAT OSMAN ÇALIŞKAN İZMİR 1676
SERDAR KAAN ARSLAN DÜZCE 1633
TUNA ÇETİN ANTALYA 1100
SAMET ERDEM AYDIN 0
DENİZ ALKIŞ ANTALYA 1249
YAVUZ YILMAZ ANTALYA 1507
DENİZ ERDEMİR ANTALYA 1098
YAŞAR FATİH DEMİRBAŞ AFYONKARAHİSAR 1089
SALİH BEYHAN MUĞLA 1175
TIMUR POPOV ANTALYA 0
IAROSLAV SHULIAKOV ANTALYA 0
MİRAÇ TUĞRA TÖRÜN ANTALYA 1307
YİĞİT ŞİMŞEK ANTALYA 1188
CAN ŞİMŞEK ANTALYA 1696
MUHAMMED AZMİ AKMAN ANTALYA 1035
MEHMET ALİ ÇUHA ANTALYA 1184
BİLGE ÖZÇELİK ANTALYA 1286
MURATHAN AKSOY ZONGULDAK 1210
FIRUZ ISMAYILOV ANTALYA 1838
IMAN BARATOV ANTALYA 1366
RÜZGAR ÜNAL ANTALYA 1388
MEHMET MURAT YILMAZ ANTALYA 1608
DORUK KAPAR ANTALYA 1298
CEM TURAN ANTALYA 1584
SABRİ ÇETİN ANTALYA 1219