banner isbank

OKULSPORLARI BÖLGE TAKIM SATRANÇ TURNUVASI

logo-yeni  ilimizde 30 Mart-02 Nisan 2017 tarihlerinde yapılacak olan Okulsporları bölge satranç takım  turnuva yeri Web sayfamız www.antalya.tsf.org.tr adresinden duyurumuştur.Turnuva oteli okulsporları tarafından belirlenmiştir.
OTEL: PORT NATURE LUXURY RESORT HOTEL & SPA BOĞAZKENT/BELEK/ANTALYA
ODA FİYATLARI:2  ve 3 KİŞİLİK ODA KİŞİ BAŞI 80 TL Alkolsüz Her şey dahil
SİNGLE ODA KİŞİ BAŞI 120 TL Alkolsüz Her şey dahil Yarışma otelin salonlarında gerçekleşecektir.Rezervasyonlarınızı bir an önce aşağıdaki telefonlardan otele yapmanız gerekmektedir.
İLETİŞİM:  0538 011 01 42 /0 242 731 07 07
 Bölge olarak ilimize gelecek illerin il temsilciliklerinden sporcu kayıtlarının oluşturulması için her takım için ayrı,ayrı sporcu takım başvuru listesinin doldurularak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine excel olarak iletilmesini istiyoruz.İllerin takım kontenjanları ve bölgelere gidecek iller http://okulsportal.gsb.gov.tr/ açıklanmıştır.

OKULSPORLARINA KATILACAK OKUL TAKIMLARININ YAPMASI GEREKEN İŞLEMLER. 
- SPORCU GİRİŞLERİ ELEKTRONİK OLARAK SORUMLU ÖĞRETMEN TARAFINDAN AŞAĞIDA BELİRTİLEN LİNK'E GİRİLECEK.SİSTEM 24 MART 2017 TARİHİNE KADAR AÇIK KALACAK.
- ESAME LİSTESİ HAZIRLANACAK,
- Grup yarışmalarına katılacak olan tüm sporcuların, Seyehat Yönergesinin  EK-3B belgesini  doldurup okul müdürü huzurunda imzaladıktan sonra   okul müdürüne  onaylatarak HAZIRLANACAK,
- EK-3/A BELGESİ OKULLARIN GÖREVLENDİRDİĞİ KAFİLE BAŞKANLARI TARAFINDAN  DOLFDURULACAK VE ONAYLATILACAK,
- TAKIM LİSTELERİNDE YER ALAN SPORCULARIN ADLARINA DÜZENLENMİŞ SEYEHAT BİLETLERİNİN FOTOKOPİSİ 
BELGELERİ TAMAMLAYAN OKULLAR  ANTALYA GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜNE ÜST YAZI İLE BAŞVURU YAPACAK.
BAŞVURUSUNDA YUKARIDA BELİRTİLEN BELGELER OLACAK. BU ŞEKİLDE KAFİLE LİSTELERİ OLUŞTURULACAK. İL MÜDÜRLÜĞÜNDEN ALINACAK OLUR İLE GRUP YARIŞMALARINA KATILIM SAĞLANACAK. 

Okulsporları Nevşehir Bölgeye gidecek ilimizin takımları için Ürgüp 'te Feza Otel yarım pansiyon Kahvaltı-Akşam Yemeği 50 TL ve Ulaşım İçin Kamil Koç Gidiş:28 Mart 2017 22:30-Dönüş 02 Nisan 2017 Saat 21:30 gidiş-dönüş 100 TL olarak ayarlanmıştır.

Geç kalınmaması için bu hazırlığın bir an önce yapılması önem arz etmektedir. İlgililere duyurulur...

NOT: Okulsporları Bölge Turnuvası için Online Kayıt Açılmıştır.Lütfen Okullarda sorumlu öğretmenlerimiz 24 Mart 2017 ye kadar takımlarındaki sporcuları kayıt ettirsinler.Bu Linkten http://okulsportal.gsb.gov.tr/Detail.aspx?Ctg=Instructions&;ID=66&EoyId=9

Bilgi İçin web sayfamızı takip ediniz. Okullar kafile onay listesinden 5  nüsha doldurarak ve her öğrenci için seyahat belgelerini doldurarak Okulsporları birimine giderek veya telefondan bigi alarak hareket etmeleri gerekir. BÖLGELERE GİDECEK OKUL TAKIMLARI

Okulsporları ANKARA Tel:0 312 5966000/7321 GÜLŞAH ÖZDAĞ
Okulsporları Antalya Tel:0 242 2370780/1206-1220-1229-1201-1205   KAFİLE ONAY LİSTESİ     SEYAHAT BELGESİ


BİLGİ :Osman AKDOĞAN  Antalya İl Temsilcisi Tel.0 530 7706507

YÖNERGE          GÖREVLİ HAKEMLER      KAYIT FORMU ULAŞIM

 GENÇLER  KONTENJANLARI   YILDIZLAR KONTENJANLARI   KÜÇÜKLER KONTENJANLARI

GENÇLER GRUP MERKEZLERİ     YILDIZLAR GRUP MERKEZLERİ   KÜÇÜKLER GRUP MERKEZLERİ


GENÇLER GENEL SONUÇ    GENÇ KIZLAR SONUÇ      YILDIZLAR GENEL SONUÇ    YILDIZ KIZLAR SONUÇ

KÜÇÜKLER GENEL SONUÇ        KÜÇÜK KIZLAR SONUÇ