banner isbank

2021 TÜRKİYE KÜÇÜKLER VE YILDIZLAR ŞAMPİYONASI İÇİN DUYURU...!

tyg yildiz 27 Ağustos - 3 Eylül 2021 tarihlerinde Konya Selçuklu Kongre Merkezinde yapılacak olan 2021 Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Şampiyonalarına Antalya’dan katılacak olan sporculara valilik onayı alınacaktır.

Sayın velilerimiz, kayıt yaptırmış olsanız bile "Veli İzin Formunu" doldurup teslim etmezseniz sporcunuz şampiyonaya katılamaz.

Önemle duyurulur.
Aşağıdaki İlgili Formları Lütfen Doldurunuz.

KÜÇÜKLER (18 Yaş Altı Tüm Sporcular) şampiyonasına katılım formu için tıklayınız
(Kendi İmkânlarıyla Seyahat Edecek 18 Yaşından Küçükler İçin)
(18 Yaş Üstü ise) şampiyonasına katılım formu için tıklayınız
(Kendi İmkânlarıyla Seyahat Edecek 18 Yaşından Büyükler İçin)

18 yaş altı tüm sporcular KÜÇÜKLER formunu dolduracak.

1- İlgili Formun doldurularak öncelikle listelerin oluşturulması için  " Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. " adresine e-posta olarak; ya da (Celal KARADAYI; 505 541 4845) Whatsapp üzerinden okunur şekilde atılması gerekmektedir.

2- Doldurulan formları asıllarının ise  ıslak imzalı olarak İl Merkezinden katılacakların Antalya Kapalı Spor Salonu – Satranç Merkezinde bulunan görevlimize 09:30/15:30 arasında,

3- İlçelerimizden katılacak sporculara ait belge asıllarının ise İlçe Temsilcimize teslim edilmesi gerekmektedir. İlçe Temsilcilerimiz iletişim billgileri (http://antalya.tsf.org.tr/iletisim)

Formların en geç 20.08.2021 tarihine kadar teslim edilmesi gerekmektedir.

onemli
Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Satranç Şampiyonasına katılacak olan sporcularımızdan ilimizde ikamet edip, lisans ili Antalya dışında olanların, yukarıdaki ilgili belgeyi doldurup tarafımıza ulaştırması durumunda ilimiz kafile listesine eklenecektir. 

Her türlü soru ve sorunlarınız için iletişim;
Osman AKDOĞAN  530 770 65 07
Celal KARADAYI 505 541 48 45