banner isbank
Ön Kayıt Yaptırmak İsteyen Sporcular;
• Bir turnuvada oynayabileceğiniz kesin değilse, lütfen ön kayıt yaptırmayınız.
• Ön kayıt yaptırmadan önce, turnuva yönergesini mutlaka okuyarak, doğru kategoriye kayıt yaptırdığınızdan emin olunuz.
• Ön Kayıt yaptırdıktan sonra, her hangi bir sebeple turnuvaya katılamayacaksanız, işlemlerimizde kolaylık sağlamak için TC Numaranız ve  turnuva adını ekleyerek  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  adresine göndermenizi rica ederiz.



                                                  ANTALYA SATRANÇ İL TEMSİLCİLİĞİ


2021 ANTALYA AĞUSTOS ELO SATRANÇ TURNUVASI

Turnuva Kayıtları Sona Ermiştir.
Kayıt Bitiş Tarihi: 2021-08-13 17:00:00



Toplam Kayıt: 94
AD SOYAD İL ELO UKD KATEGORİ
EGE ÇAKIR ANTALYA 1963
ZEKİ DEMİR ANTALYA 1860
OĞUZ KAĞAN KAZIK ANTALYA 1918
ARDA NAZIM UYSAL ANTALYA 1187
ÇINAR PATLAR ANTALYA 1315
RAFET ÜREGEN SİİRT 1857
ATA KOLAT İZMİR 1469 1661
ALİ BOZBEY ANKARA 2042 2055
AMED CİVAN KAYA ANTALYA 1302 1356
CAN KOÇAK AYDIN 2070 2079
ZEYNEP AZRA KAZIK ANTALYA 1264
SELİMHAN DİLMEÇ ISPARTA 0
ENGİN TÜRKER DANIŞMAN ANTALYA 1318
KAYRA ANIL GÜMÜŞ ISPARTA 1349
OSMAN OĞUL KÖSEOĞLU İZMİR 1882 1841
UĞUR CAN HATIRLI ÇORUM 1888
MUHAMMED İHSAN ATİK ANTALYA 1595 1753
EGEMEN KOCAKAYA ANTALYA 1192
EGEMEN ERTEKİN ANTALYA 1024
CEMİL DEMİREL ANTALYA 1345
DENİZ ALKIŞ ANTALYA 0
İBRAHİM BİLİR DENİZLİ 1340 1641
CİHAN ALP DİLMEÇ ISPARTA 1415
SALİH BEYHAN MUĞLA 0
HALİL EMİRHAN CAMKURT ANKARA 1469
GÖKAY LAVAS ANTALYA 1143 1372
EFE ONUR KARTAL ANTALYA 1698 1752
ÇAĞLAR DEĞERLİYURT ANTALYA 1783
TİBET TÜTER İSTANBUL 0
EREN MANAS DENİZLİ 1589
ENVER KONYAR ANTALYA 1125 1499
ECE SU KIZILTAŞ ANTALYA . 1584
MEHMET HANİFİ AK İSTANBUL 1538
UTKU ACAR BURDUR 1687 1770
AHMET FURKAN SARIÇİÇEK ANTALYA 1160 1405
BATIN AKÇAY ANTALYA 1166
UMUT UTKU OKTAY ANTALYA 1462
MUSTAFA TALHA KORKMAZ ISPARTA 1285
ATA GEBEŞ ANTALYA 1626
ERTAN KEMAL MEMİŞ İZMİR 1350
ERK OKUMUŞOĞLU ANTALYA 1164 1527
EGE OKUMUŞOĞLU ANTALYA 1485 1655
BURHANETTİN ALPARSLAN GÜLBAŞ ANTALYA 0
ÇAĞAN MİR ÖZIRMAK DENİZLİ 1372
ERAY İNCE ANTALYA 1718
HAKAN YAVUZ ANTALYA 1302
HAKAN ADIGÜZEL ANTALYA 1195 1543
ELENA BEYTAŞ ANTALYA 1041
MUSTAFA SEZGİN DENİZLİ 1536
DALAY BORZHIGON İSTANBUL 0
BURAK GÜLERGÜN ANKARA 0
BERK CAN ASLAN ANTALYA 1270 1469
ÇINAR KÜYÜK SAKARYA 0 1293
SİNA METE URUN İSTANBUL 1673
MELİS YİĞİT ANTALYA 1189
MUSTAFA ALP YAMAN ISPARTA 1257
ÖMER YİĞİT YAMAN ISPARTA 1409 1653
EGE SARIÇAM DENİZLİ 1675
HAKAN KAPLAN ANTALYA 2029
KEREM UYSAL ISPARTA 1414
TALHA ALTINDAL ANTALYA 1096
ALPER BİRKAN KANDEMİR ANTALYA 1355
EMRE SABUNCUOĞULLARI ANTALYA 1573
ŞEVKİ KIVANÇ EKEN ANTALYA 1423 1576
BURAK TÜRK DENİZLİ 1345
KEMAL ONUR EDREMİT ANTALYA 1120 1354
MUSTAFA ERDEM DÖNMEZ ADANA 1115
TAHSİN EFE DÖNMEZ ADANA 1102 1478
ULAŞ GÜLERGÜN ANKARA 1348
EYLÜL CEREN GEDİK ANTALYA 1522
CAN ÇAĞLAR OKUMUŞ EDİRNE 1040
KADİR ÇİÇEK ANTALYA 1488
TAN HASKOL İSTANBUL 0 1590
EGE ÇOBAN DENİZLİ 1419 1512
ARDA KÜÇÜK ANTALYA 1243
EYMEN TOP ISPARTA 1333
MEHMET ALİ ÇUHA ANTALYA 0
ERDEM AYDIN ISPARTA 1297
MAZLUM TOSUN MERSİN 1210
KUZEY ARAS ATALAY ZONGULDAK 1141
RÜZGAR ÜNAL ANTALYA 1360
BURAK ÖZKAN İSTANBUL 1497
OĞUZHAN KAYA ANTALYA 0
ÜNAL POYRAZ CEYLAN ISPARTA 1433
ARİF EGE OKUDAN ANTALYA 1630
DENİZ ÇAKIR ANTALYA 1189
FATİH ÖZTÜRK ANTALYA 1098
ALİ BERKAY DANIŞMAN AFYONKARAHİSAR 1489 1661
İSMAİL KAĞAN BİLGİN BURDUR 1294 1597
MERT ÇAKIR ANTALYA 1104 1485
CAN ŞİMŞEK ANTALYA 1585
AHMET EMRE ARSLAN İSTANBUL 0
EFE MUSTAFA SÜRÜCÜ ANTALYA 1480 1625
ÖZLEM KARADAYI ANTALYA 1044 1334